T.C. KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
Dekanımız Prof. Dr. Aydın Kayabaşı, Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İsmet Çelik ve Yüksekokul Sekreteri Ali Ayaz’ı makamında ağırladı. Tavşanlı MYO Müdürü Prof. Dr. İsmet Çelik Dekanımız Prof. Dr. Aydın Kayabaşı'ya yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar diledi. Buna karşılık Dekanımız Prof. Dr. Aydın Kayabaşı, MYO yönetiminin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, üniversitemizin gelişimine katkıda bulunmak için iş birliği ve görüş alışverişi içinde olacaklarını ifade etti. Dekanlık makamında sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette, Dekanımız Prof. Dr. Aydın Kayabaşı da Tavşanlı MYO Müdürü Prof. Dr. İsmet Çelik ve beraberindeki Yüksekokul Sekreteri Ali Ayaz’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu ve çalışmalarında başarılar diledi.
Fakültemiz dekanlığı makamında devir teslim töreni gerçekleşti. Fakültemiz Dekanlık makamında düzenlenen devir teslim törenine Dekanlık görevini devreden Prof. Dr. Ahmet Boz, Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Aydın Kayabaşı ve Fakültemiz akademik ve idari personelimiz katıldı. Prof. Dr. Ahmet Boz, duygusal bir veda konuşması yaparak Fakülte çalışanlarına teşekkür etti ve elde edilen başarıların bir sonraki süreçlerde de artarak devam etmesi ve ilerlemesi hususunda temennilerini dile getirdi. Prof. Dr. Aydın Kayabaşı ise yeni görevini büyük bir sorumlulukla kabul ettiğini belirterek görev süresi boyunca her zaman koordineli çalışmalar yürüteceğinin altını çizerek Fakültenin ilerlemesi ve yeni başarılara imza atması için elinden geleni yapacağını dile getirdi. Devir teslim töreni, Prof. Dr. Ahmet Boz, Prof. Dr. Aydın Kayabaşı' ya çiçek takdiminde bulunarak yeni görevinde başarılar dilemesi ve Prof. Dr. Aydın Kayabaşı da Prof. Dr. Ahmet Boz'a plaket takdim ederek bugüne kadar bulunduğu hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür etmesi ile sona erdi.
11.06.2024 tarihinde Fakültemiz ve Tavşanlı Meslek Yüksekokulu tarafından mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Tavşanlı Meslek Yüksekokulu önünde yapılan törene Tavşanlı Kaymakamı Hayrettin Baskın, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin, Cumhuriyet Başsavcısı Hami Can, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Osman Turan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Kahraman, Rektör Danışmanları Doç. Dr. Erdal Aday ve Doç. Dr. Erkan Çav, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet Boz, Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İsmet Çelik, Kuruçay Belediye Başkanı Rengül Atıcı, İlçe Jandarma Komutanı J. Üst. Canberk Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Güven Türkmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü R. Raşit Küçükkağnıcı, MHP İlçe Başkanı Kürşat Öztaş, KYK Müdürü Ahmet Taş, Tavşanlı Muharip Gaziler Derneği Başkanı Bilal Yasa, gaziler ve şehit aileleri, akademik ve idari personelimiz, öğrencilermiz ve aileleri katılım sağladı. Törende başarıya giren öğrencilerimize başarı belgeleri ilçe protokolü tarafından verildi. Fakültemiz ikincisi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nden Serra Nur Kurt ve Tavşanlı Meslek Yüksekokulu birincisi İnternet ve Ağ Teknolojileri Bölümü'nden Emine Nur Turunç'a başarı belgeleri Rektörümüz tarafından takdim edildi. Başarı belgelerinin takdiminin ardından Tavşanlı Meslek Yüksekokulu tarafından Tavşanlı Yerleşkesi'nde yapılan "Şehit Sancaktar Anıtı"nın açılışı protokol eşliğinde gerçekleştirildi. Mezunlarımızı kutlar, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.
Güncel duyuru bulunmamaktadır.
17 Ekim 2024, Perşembe - 1015 defa okundu.
01 Kasım 2024, Cuma - 480 defa okundu.
17 Kasım 2024, Pazar - 494 defa okundu.
25 Temmuz 2024, Perşembe - 250 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Türkiye Muharip Gaziler Derneğinin Kütahya Şubesine ziyarette bulundu.
25 Temmuz 2024, Perşembe - 324 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Kütahya’daki Millî Eğitim Bakanlığına bağlı liselerde görev yapan rehber öğretmenlerle düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
24 Temmuz 2024, Çarşamba - 365 defa okundu.
Kütahya’nın yetiştirdiği en büyük sanatçılardan Ahmet Yakupoğlu, Muharrem ayında düzenlenen Yakupoğlu Buluşmaları etkinliğiyle anıldı.
23 Temmuz 2024, Salı - 1581 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Arama Kurtarma ve Koruma Topluluğu (DPÜ AKUK), Türkiye genelinde üniversite topluluğu olarak AFAD Akreditasyon Sistemi’ne katılarak denklik kazanan ilk öğrenci topluluğu oldu.
22 Temmuz 2024, Pazartesi - 884 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü, üniversite tercihleri yaklaşırken adaylara yardımcı olmak ve üniversitemizi tanıtmak için Sera AVM’de DPÜ Tanıtım ve Tercih Tırı’nı açtı.
21 Temmuz 2024, Pazar - 390 defa okundu.
Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 50. Yılı etkinlikleri kapsamında Kütahya Valiliği ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi iş birliği ile Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 50. Yılı Kutlama Programı ve Zafer Paneli düzenlendi.