Tavşanlı Belediyesi’nden Öğrencilerimize “Siz İsteyin Biz Yapalım” Etkinliği

Tavşanlı Belediyesi’nden Öğrencilerimize “Siz İsteyin Biz Yapalım” Etkinliği

Oryantasyon programının son gününde, Tavşanlı Belediyesi tarafından öğrencilerimize “Siz İsteyin, Biz Yapalım” etkinlikleri tanıtım programı düzenlendi.

Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi olarak, fakültemizi yeni kazanan öğrencilerimizin hem okulumuza hem de şehrimize daha çabuk uyum sağlamaları için düzenlediğimiz oryantasyon programının dördüncü gününde, Tavşanlı Belediyesi yetkilileri tarafından, öğrencilerimiz için düzenlenecek sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetlere yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Belediye yetkilileri, “Siz İsteyin, Biz Yapalım” ana temalı etkinliklerle öğrencilerimizin unutamayacakları bir üniversite hayatı geçirmelerini planladıklarını ifade ederek, tiyatro, halk dansları, müzik, dans ve çeşitli sportif faaliyetler başta olmak üzere, öğrencilerimizin talep ettikleri diğer branşlarda da Tavşanlı Belediyesi olarak öğrenciyle el ele çeşitli faaliyetlerin ve etkinliklerin planlanacağını belirttiler. Bilgilendirme toplantısında ayrıca, bu faaliyetlerde görev alacak öğrenci temsilcileri de belirlenerek görev dağılımları yapıldı.

Son Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, Cuma