Hotel Management System (Hms) Firması Taraından Otel Yönetim Sistemleri Sertifikalı Eğitimi Gerçekleştirildi

Hotel Management System (Hms) Firması Taraından Otel Yönetim Sistemleri Sertifikalı Eğitimi Gerçekleştirildi

16/12/2019 tarihinde, fakültemiz konferans salonunda Hotel Management System (HMS) Yetkilileri Murat Sutay ve Süleyman Savaş tarafından öğrencilerimize Otel Yönetim Sistemleri ve Modülleri hakkında sertifikalı eğitim verildi.

Eğitimde, firmanın kendi geliştirmiş olduğu bulut tabanlı otel yönetim sisteminin alt modülleri uygulamalı olarak öğrencilerimize aktarıldı. Firma yetkilileri, otel yönetim sistemi olarak herhangi bir sosyal medya kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği bir yazılım geliştirdiklerini, bu otel yönetim sisteminin diğer otel yönetim sistemlerden daha basit, daha kullanıcı dostu ve daha ekonomik olduğunu bildirdiler. Ayrıca, firma güvenlik politikaları doğrultusunda veritabanlarına ilişkin çeşitli önlemler alındığının, otel işletmelerinin herhangi bir teknik sorununda uzaktan erişimle anında müdahale edilebildiklerini aktaran Murat Sutay, otel işletmelerine ait verilerin güvenlik amacıyla üç farklı ülkede firma veritabanlarında ayrı ayrı sürekli yedeklendiğini bildirdi. Sertifikalı eğitim etkinliğine öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdiler. 

Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi olarak öğrencilerimiz için önemli olduğunu düşündüğümüz sertifikalı eğitim programını gerçekleştirmelerinden dolayı Hotel Management System firmasına teşekkür ederiz.

Son Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2022, Perşembe